برای دانلود کاتالوگ تهران پوشش روی دکمه زیر کلیک کنید:

خدمات تهران پوشش

Tehran Poshesh Services

خدمات تهران پوشش

Tehran Poshesh Services

برای دانلود کاتالوگ کلیک کنید

طراحی و ساخت

خط رنگ معمولا به سفارش مشتری طراحی و ساخته می شود به دلیل تنوع محصولات تولیدی، صنعتی، جهت هر نوع قطعه باید ابعاد ورودی سیستم به نسبت قطعه مورد نیاز طراحی و ساخته شود در برخی از موارد خریداری تجهیزات سالن مورد نیاز با ابعاد درخواستی را ندارد بنابراین باید به اندازه سالن موجود تجهیزات طراحی و ساخته شوند.

خرید و فروش

تجهیزات خط رنگ معمولا براساس نیاز ساخته می شوند ولی در بعضی از مواقع به دلیل نیاز فوری مشتری شرکت به نسبت نیاز خریدار دستگاهی را تهیه و به خریدار معرفی می نماید.

رنگ آمیزی

قطعات صنعتی فلزی تولید شده معمولا قبل از ارسال به بازار فروش نیاز به پوشش دارند که شامل آبکاری، رنگ می شوند و در کارخانه های صنعتی توسط خط رنگ، رنگ آمیزی و بسته بندی و جهت فروش ارسال می گردد.

فروش رنگ پودری

رنگ پودری پس از تولید در کاخانه های تولیدی توسط شرکت تولیدکننده در تهران و یا نمایندگی های فروش طبق درخواست مشتری تهیه و به فروش می رسد.

مشاور رایگان

معمولا افراد و یا شرکت هایی که نیاز به خریداری خطوط رنگ آمیزی دارند ابتدا هیچ اطلاعاتی نسبت به محصول مورد نیاز ندارند این شرکت جهت تکمیل اطلاعات خریداری در بخشی از وظایف خود مشاور رایگان به مشتریان و خریداران تجهیزات ارائه می نماید.

دستگاه دکورال

این دستگاه که فقط جهت اجرای طرح های چوبی بر روی قطعات فلزی طراحی شده است. پس از رنگ آمیزی با قرار دادن دکورال بر روی ورق های فلزی رنگ آمیزی توسط دستگاه وکیوم شده و طرح چوب برروی فلز اعمال میگردد.

اخبار و مقالات

برای مشاهده اخبار و مقالات تولید شده توسط تیم تولید محتوای تهران پوشش و استفاده رایگان از آنها، کلیک کنید.

تماس با ما

تلفن مشاوره رایگان
۰۲۱-۶۵۴۱۵۶۳۰
سامانه USSD هوشمند
*۶۶۵۵*۱۲۲۰۶#

 

سفارش آنلاین

پس از ثبت سفارش همکاران ما در اولین فرصت بر ای هماهنگی و اعلام برآورد سفارش شما با شما تماس خواهند گرفت.